Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении состава Научно-технического совета Национальной комиссии, осуществляющей государственное регулирование в сфере связи и информатизации

Национальная комиссия; осуществляющая государственное регулирование в сфере связи и информатизации
Решение от 27.12.2012 № 688
редакция действует с 11.06.2014

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

РІШЕННЯ

від 27 грудня 2012 року N 688

Про затвердження складу Науково-технічної ради Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації

Із змінами і доповненнями, внесеними
 рішенням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації,
 від 11 червня 2014 року N 360

Відповідно до пункту 1.4 Положення про Науково-технічну раду Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, затвердженого рішенням НКРЗІ від 17.05.2012 N 240, а також розглянувши подання Голови НКРЗІ щодо пропозицій стосовно персонального складу Науково-технічної ради НКРЗІ, сформованих ініціативною групою, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, вирішила:

1. Затвердити склад Науково-технічної ради Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, що додається.

2. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет та опублікувати у журналі "Бюлетень Національної комісії з питань регулювання зв'язку України" (офіційне видання).

Опрос