Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании комиссии по рассмотрению итогов фактического выполнения работ и мер, предусмотренных проектом ликвидации шахты N 6 "Нововолинська", пгт Жовтневое Волынской области

Министерство энергетики и угольной промышленности Украины
Приказ от 30.11.2012 № 952

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 30 листопада 2012 року N 952

Про утворення комісії з розгляду підсумків фактичного виконання робіт і заходів, передбачених проектом ліквідації шахти N 6 "Нововолинська", смт Жовтневе Волинської області

Відповідно до ст. 45 Гірничого закону України, п. 17 Порядку ліквідації збиткових вугледобувних та вуглепереробних підприємств, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.97 N 939 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 06.07.2002 N 938), та у зв'язку із завершенням виконання у повному обсязі робіт і заходів, передбачених проектом ліквідації шахти N 6 "Нововолинська", смт Жовтневе Волинської області, наказую:

1. Створити комісію з розгляду підсумків фактичного виконання робіт і заходів, передбачених проектом ліквідації шахти N 6 "Нововолинська" (далі - Комісія), у складі згідно з додатком.

2. Комісії (Захаренко В. В.) у місячний термін:

2.1 Розглянути підсумки фактично виконаних робіт з фізичної ліквідації шахти N 6 "Нововолинська", робіт з охорони довкілля та їх відповідність передбаченим у затвердженому проекті ліквідації шахти заходам.

2.2. Підготувати за результатами розгляду та надати до Міненерговугілля на затвердження акт прийняття робіт, зазначених у п. 2.1 цього наказу.

Опрос