Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отказе Дочернему предприятию "Донстіл" компании с ограниченной ответственностью "Беркамп Холдінг Лімітед" в выдаче письменного согласования приобретения существенного участия в Обществе с дополнительной ответственностью "Страхова компанія "СПІЧ"

Национальная комиссия; осуществляющая государственное регулирование в сфере рынков финансовых услуг
Распоряжение от 13.09.2012 № 1251

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13.09.2012 р. N 1251

Про відмову Дочірньому підприємству "Донстіл" компанії з обмеженою відповідальністю "Беркамп Холдінг Лімітед" у видачі письмового погодження набуття істотної участі у Товаристві з додатковою відповідальністю "Страхова компанія "СПІЧ"

Розглянувши заяву Дочірнього підприємства "Донстіл" компанії з обмеженою відповідальністю "Беркамп Холдінг Лімітед" від 15.087.2012 N 38-08 (вхідний від 17.08.2012 N 6522/іу) щодо погодження набуття істотної участі у фінансовій установі, відповідно до пункту 1 частини шостої статті 9 Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг" (далі - Закон), підпункту 31 пункту 5 Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 N 1070, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, постановила:

1. Відмовити Дочірньому підприємству "Донстіл" компанії з обмеженою відповідальністю "Беркамп Холдінг Лімітед" (код за ЄДРПОУ 31071972; місцезнаходження: 83001, м. Донецьк, вул. Постишева, 101) (далі - Товариство) у видачі письмового погодження щодо набуття істотної участі у Товаристві з додатковою відповідальністю "Страхова компанія "СПІЧ" (код за ЄДРПОУ 32123558; місцезнаходження: 83001, м. Донецьк, вул. Постишева, 101) у зв'язку з невідповідністю поданих Товариством документів абзацу другому частини п'ятої статті 9 Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг" щодо неподання інформації про ділову репутацію та інформації про власний фінансовий стан заявника, а саме оцінки здатності заявника у майбутньому надавати в разі потреби додаткову фінансову підтримку фінансовій установі.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос