Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О возобновлении работы консультационного центра Госкомтелерадио Украины относительно предоставления гражданам разъяснений по вопросам получения, подключения и настройки средств приема сигналов цифрового телерадиовещания стандарта DVB-T2

Государственный комитет телевидения и радиовещания
Приказ от 06.11.2012 № 294

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 6 листопада 2012 року N 294

Про поновлення роботи консультаційного центру Держкомтелерадіо України щодо надання громадянам роз'яснень з питань отримання, підключення та налаштування засобів приймання сигналів цифрового телерадіомовлення стандарту DVB-T2

З метою продовження роз'яснювальної роботи щодо отримання, підключення та налаштування засобів приймання сигналів цифрового телерадіомовлення стандарту DVB-T2 наказую:

1. Поновити роботу консультаційного центру з питань отримання, підключення та налаштування засобів приймання сигналів цифрового телерадіомовлення стандарту DVB-T2 у зв'язку з впровадженням цифрового телерадіомовлення в Україні (далі - Консультаційний центр).

2. Затвердити графік чергування відповідальних працівників Держкомтелерадіо України, Національної радіокомпанії України, Київської державної регіональної телерадіокомпанії з 7 листопада до 29 грудня 2012 року, щодня: з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00, у п'ятницю з 9:00 до 16:45, крім суботи, неділі та святкових днів, що додається.

3. Адміністративно-господарському управлінню (Шапкін С. Б.) облаштувати в кабінеті N 215 по вул. Хрещатик, 26 одне робоче місце для чергування в Консультаційному центрі, обладнане телефонним апаратом.

Опрос