Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании комиссии по рассмотрению итогов фактического выполнения работ по физической ликвидации и работ по охране окружающей среды на шахте им. С. Орджоникидзе, г. Макеевка

Министерство энергетики и угольной промышленности Украины
Приказ от 16.11.2012 № 902

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 листопада 2012 року N 902

Про утворення комісії з розгляду підсумків фактичного виконання робіт з фізичної ліквідації та робіт з охорони довкілля на шахті ім. С. Орджонікідзе, м. Макіївка

Відповідно до ст. 45 Гірничого закону України, п. 17 Порядку ліквідації збиткових вугледобувних та вуглепереробних підприємств, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.97 N 939 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 06.07.2002 N 938), та у зв'язку із завершенням виконання у повному обсязі робіт і заходів, передбачених проектом ліквідації шахти ім. С. Орджонікідзе, м. Макіївка, наказую:

1. Створити комісію з розгляду підсумків фактичного виконання робіт з фізичної ліквідації та робіт з охорони довкілля на шахті ім. С. Орджонікідзе (далі - Комісія) у складі згідно з додатком.

2. Комісії (Захаренко В. В.) у місячний термін:

2.1 Розглянути підсумки фактично виконаних робіт з фізичної ліквідації шахти ім. С. Орджонікідзе, робіт з охорони довкілля та їх відповідність передбаченим у затвердженому проекті ліквідації шахти заходам.

2.2. Підготувати за результатами розгляду та надати до Міненерговугілля на затвердження акт прийняття робіт, зазначених у п. 2.1 цього наказу.

Опрос