Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно применения финансовых и административных санкций за нарушения порядка, сроков уплаты сбора на обязательное государственное пенсионное страхование и предоставления расчетов обязательств, совершенные в течение 2003 г.

Пенсионный фонд
Письмо от 24.02.2004 № 1699/06

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 24.02.2004 р. N 1699/06

У зв'язку зчисленними запитами підвідомчих органів Фонду щодо застосування у 2004 році норм Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", що передбачають застосування фінансових та адміністративних санкцій до порушників порядку сплати страхових внесків та нарахування пені, роз'яснюємо наступне.

Відповідно до статті 58 Конституції України закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом'якшують або скасовують відповідальні особи. Ніхто не може відповідати за діяння, які на час їх вчинення не визнавалися законом як правопорушення.

Закон України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" набрав чинності з 1 січня 2004 року.

Таким чином, фінансові та адміністративні санкції, а також пеня, передбачені статтею 106 Закону, застосовуються за порушення, вчинені з моменту набрання чинності цим Законом.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос