Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении перечня проектов для использования средств, предусмотренных в государственном бюджете по программе "Льготное кредитование юридических лиц, в том числе ОСМД, для проведения реконструкции, капитальных и текущих ремонтов объектов жилищно-коммунального хозяйства"

Министерство регионального развития; строительства и жилищно-коммунального хозяйства Украины (2)
Перечень, Приказ от 18.09.2012 № 474
редакция действует с 28.09.2012

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 вересня 2012 року N 474

Про затвердження переліку проектів для використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Пільгове кредитування юридичних осіб, в тому числі ОСББ, для проведення реконструкції, капітальних та поточних ремонтів об'єктів житлово-комунального господарства"

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та
 житлово-комунального господарства України
 від 28 вересня 2012 року N 494

Відповідно до пункту 9 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для пільгового кредитування юридичних осіб, у тому числі об'єднань співвласників багатоквартирних будинків, для проведення реконструкції, капітального та поточного ремонту об'єктів житлово-комунального господарства, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 травня 2012 р. N 599, згідно рішення Комісії з відбору проектів, на кредитування яких можуть бути спрямовані кошти пільгових кредитів, передбачених бюджетною програмою "Пільгове кредитування юридичних осіб, в тому числі ОСББ, для проведення реконструкції, капітальних та поточних ремонтів об'єктів житлово-комунального господарства" від 10.09.2012 (протокол N 1), наказую:

1. Затвердити Перелік проектів для використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Пільгове кредитування юридичних осіб, в тому числі ОСББ, для проведення реконструкції, капітальних та поточних ремонтів об'єктів житлово-комунального господарства" (КПКВК 2751340) згідно з додатком.

2. Департаменту проектного управління та енергоефективності у сфері життєзабезпечення (Захаров С. Г.) довести цей наказ до відома Державної спеціалізованої фінансової установи "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву" для подальшої роботи.

Опрос