Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в приложение к приказу Минрегиона Украины от 18.09.2012 N 474

Министерство регионального развития; строительства и жилищно-коммунального хозяйства Украины (2)
Приказ от 28.09.2012 № 494

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 вересня 2012 року N 494

Про внесення змін у додаток до наказу Мінрегіону України від 18.09.2012 N 474

Відповідно до пункту 9 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для пільгового кредитування юридичних осіб, у тому числі об'єднань співвласників багатоквартирних будинків, для проведення реконструкції, капітального та поточного ремонту об'єктів житлово-комунального господарства, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 травня 2012 р. N 599, згідно рішення Комісії з відбору проектів, на кредитування яких можуть бути спрямовані кошти пільгових кредитів, передбачених бюджетною програмою "Пільгове кредитування юридичних осіб, в тому числі ОСББ, для проведення реконструкції, капітальних та поточних ремонтів об'єктів житлово-комунального господарства" від 10.09.2012 (протокол N 2), наказую:

1. Внести зміни у додаток до наказу Мінрегіону України від 18.09.2012 N 474 "Про затвердження переліку проектів для використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Пільгове кредитування юридичних осіб, в тому числі ОСББ, для проведення реконструкції, капітальних та поточних ремонтів об'єктів житлово-комунального господарства", виклавши його у редакції, що додається.

2. Департаменту проектного управління та енергоефективності у сфері життєзабезпечення (Захаров С. Г.) довести цей наказ до відома Державної спеціалізованої фінансової установи "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву".

Опрос