Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по исполнению заданий Национальной программы профессиональной реабилитации и занятости лиц с ограниченными возможностями на 2001 - 2005 годы

Государственный комитет Украины по строительству и архитектуре
Письмо от 24.12.2003 № 2/6-710

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ

ЛИСТ

від 24.12.2003 р. N 2/6-710

Про заходи щодо виконання завдань Національної програми професійної реабілітації та зайнятості осіб з обмеженими можливостями на 2001 - 2005 роки

Додатково див. лист
Державного комітету України з будівництва та архітектури
від 23 лютого 2004 року N 4/6-123

На виконання завдань Програми забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об'єктів житлового та громадського призначення, розробленої на виконання Указу Президента України від 2 грудня 2002 р. N 1112 "Про додаткові заходи щодо посилення соціального захисту інвалідів та проведення в Україні у 2003 році Року людей з інвалідністю" та затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2003 р. N 863, Держбудом разом з Мінпраці, іншими центральними органами виконавчої влади, Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськдержадміністраціями за дорученням Кабінету Міністрів України здійснюється комплекс заходів щодо вирішення проблеми інтеграції маломобільного населення у суспільство, підвищення рівня соціально незахищених верств населення, важливою складовою яких є створення доступного середовища для життєдіяльності інвалідів і маломобільних груп населення.

Разом з тим, звернення окремих громадян та громадських організацій інвалідів до Верховної Ради України, центральних та місцевих органів державної виконавчої влади свідчать про те, що при будівництві та реконструкції об'єктів міської забудови потреби людей з інвалідністю враховуються недостатньо, не здійснюється обладнання існуючих будинків та елементів благоустрою засобами для забезпечення безперешкодного доступу до них людей з обмеженими фізичними можливостями.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос