Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организационной и финансовой помощи национальным спортивным федерациям, физкультурно-спортивным обществам с целью подготовки спортсменов к Олимпийским играм

Государственный комитет Украины по строительству и архитектуре
Решение от 19.12.2003 № 109

КОЛЕГІЯ ДЕРЖАВНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ З БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ

РІШЕННЯ

від 19 грудня 2003 року N 109

Про організаційну і фінансову допомогу національним спортивним федераціям, фізкультурно-спортивним товариствам з метою підготовки спортсменів до Олімпійських ігор

Розглянувши питання надання організаційно-фінансової допомоги національним спортивним федераціям, фізкультурно-спортивним товариствам з метою підготовки спортсменів до олімпійських ігор, колегія вирішила:

1. Відзначити, що повномасштабна участь України в Олімпійських і Параолімпійських іграх є важливим заходом суспільно-політичного життя країни і потребує відповідної організаційної та фінансової підтримки.

2. Взяти до відома інформацію про закріплення за Держбудом для надання відповідної організаційно-фінансової допомоги виду спорту зі стрибків на лижах з трампліну.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос