Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании рабочей группы по разработке и доработке проекта Закона Украины "О государственной поддержке угольной отрасли"

Министерство энергетики и угольной промышленности Украины
Приказ от 15.10.2012 № 797

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 15 жовтня 2012 року N 797

Про створення робочої групи з розробки та доопрацювання проекту Закону України "Про державну підтримку вугільної галузі"

На виконання підпункту 140.1.2 Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 - 2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава" щодо визначення критеріїв, розміру та умов надання державної підтримки вугільній галузі в умовах її роздержавлення та з урахуванням поетапного припинення її субсидування до кінця 2015 року, а також відповідно до Концепції реформування системи державної допомоги суб'єктам господарювання, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13 січня 2010 року N 81-р, наказую:

1. Створити робочу групу з розробки та доопрацювання проекту Закону України "Про державну підтримку вугільної галузі" (далі - Робоча група) у складі згідно з додатком.

2. Формою роботи Робочої групи є засідання, які проводяться в разі необхідності. Ухвалені рішення оформлюються протоколом, який затверджує голова Робочої групи.

3. У разі відсутності голови Робочої групи його обов'язки виконує заступник.

Опрос