Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно содействия соблюдению равного доступа участников избирательного процесса к средствам массовой информации во время выборов в Верховную Раду Украины в 2012 году

Государственный комитет телевидения и радиовещания
План, Приказ от 21.09.2012 № 238

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 21 вересня 2012 року N 238

Щодо сприяння дотриманню рівного доступу учасників виборчого процесу до засобів масової інформації під час виборів до Верховної Ради України у 2012 році

З метою безумовного виконання вимог Закону України "Про вибори народних депутатів України", дотримання принципів виборчого права та забезпечення рівного доступу всіх кандидатів у депутати і партій - суб'єктів виборчого процесу 2012 року до засобів масової інформації наказую:

1. Затвердити План заходів щодо сприяння дотриманню рівного доступу учасників виборчого процесу до засобів масової інформації під час виборів до Верховної Ради України у 2012 році (далі - План заходів), що додається.

2. Заступникам Голови, керівникам структурних підрозділів апарату, Держкомтелерадіо України забезпечити виконання завдань, визначених Планом заходів.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Держкомтелерадіо України Мураховського А. Л.

Опрос