Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании Межведомственной рабочей группы по усовершенствованию нормативно-правовой базы в сфере строительства относительно внедрения типовых форм контрактов Международной федерации инженеров-консультантов (FIDIC)

Министерство регионального развития; строительства и жилищно-коммунального хозяйства Украины (2)
Приказ от 27.08.2012 № 437

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 27 серпня 2012 року N 437

Про утворення Міжвідомчої робочої групи з удосконалення нормативно-правової бази у сфері будівництва щодо запровадження типових форм контрактів Міжнародної федерації інженерів-консультантів (FIDIC)

З метою удосконалення нормативно-правової бази у сфері будівництва щодо запровадження типових форм контрактів Міжнародної федерації інженерів-консультантів (FIDIC) наказую:

1. Утворити Міжвідомчу робочу групу з удосконалення нормативно-правової бази у сфері будівництва щодо запровадження типових форм контрактів Міжнародної федерації інженерів-консультантів (FIDIC) (далі - робоча група) у складі згідно з додатком.

2. Робочій групі у тримісячний термін провести аналіз положень типових форм контрактів Міжнародної федерації інженерів-консультантів (FIDIC) та надати пропозиції щодо внесення змін до нормативно-правових актів.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Д. В. Ісаєнка.

Опрос