Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о порядке разработки, принятия, пересмотра и отмены отраслевых нормативных документов по стандартизации и отраслевых строительных норм

Администрация Государственной службы специальной связи и защиты информации Украины
Положение, Приказ от 28.05.2012 № 262
редакция действует с 11.03.2015

АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 травня 2012 року N 262

Про затвердження Положення про порядок розроблення, прийняття, перегляду і скасування галузевих нормативних документів зі стандартизації та галузевих будівельних норм

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
наказами Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України
 від 2 вересня 2014 року N 436
,
 від 11 березня 2015 року N 123

Відповідно до абзаців другого і третього підпункту 33 пункту 4 Положення про Адміністрацію Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, затвердженого Указом Президента України від 30.06.2011 N 717, а також з метою установлення порядку організації робіт зі стандартизації наказую:

1. Затвердити Положення про порядок розроблення, прийняття, перегляду і скасування галузевих нормативних документів зі стандартизації та галузевих будівельних норм, що додається.

2. Департаменту стратегії розвитку зв'язку Адміністрації Держспецзв'язку забезпечити розміщення цього наказу на офіційному веб-сайті Адміністрації Держспецзв'язку.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України Круглика І. В.

Опрос