Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка информационного наполнения, технической поддержки и сопровождения веб-портала Госпотребинспекции Украины

Государственная инспекция Украины по вопросам защиты прав потребителей
Порядок, Приказ от 13.01.2012 № 9

ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ

НАКАЗ

від 13 січня 2012 року N 9

Про затвердження Порядку інформаційного наповнення, технічної підтримки і супроводу веб-порталу Держспоживінспекції України

На виконання Указу Президента України від 20 жовтня 2005 року N 1497 "Про першочергові завдання щодо впровадження новітніх інформаційних технологій" та постанови Кабінету Міністрів України від 4 січня 2002 р. N 3 "Про Порядок оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади" наказую:

1. Затвердити Порядок інформаційного наповнення, технічної підтримки і супроводу веб-порталу Держспоживінспекції України (далі - Порядок), що додається.

2. Адміністративному управлінню забезпечити координацію робіт зі супроводження, інформаційного наповнення та технічної підтримки веб-порталу.

3. Покласти відповідальність за інформаційне наповнення, оновлення, оперативність подання та літературне редагування розділів та рубрик веб-порталу, відповідність їх вимогам чинного законодавства, чітке та своєчасне виконання вимог Порядку на керівників структурних підрозділів Держспоживінспекції України відповідно до компетенції.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

С. М. Орєхов

 

Опрос