Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно документов, связанных с завершенным строительством объектом

Государственная регистрационная служба Украины
Письмо от 22.05.2012 № 99-06-14-12

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЙНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 22.05.2012 р. N 99-06-14-12

Державна реєстраційна служба у зв'язку з численними зверненнями щодо документів, які підтверджують відповідність закінченого будівництвом об'єкта проектній документації, державним будівельним нормам, стандартам і правилам та є необхідними для оформлення права власності на об'єкти нерухомого майна, просить довести до відома органи місцевого самоврядування та бюро технічної інвентаризації таку інформацію.

Особливості оформлення права власності на нерухоме майно визначені у розділі VIII Тимчасового положення про порядок державної реєстрації права власності та інших речових прав на нерухоме майно, затвердженого наказом Міністерства юстиції від 07 лютого 2002 року N 7/5 (у редакції наказу Міністерства юстиції від 28 липня 2010 року N 1692/5), зареєстрованим в Міністерстві юстиції 18 лютого 2002 року за N 157/6445 (далі - Положення).

Згідно з абзацом другим підпункту "а" пункту 8.1 Положення оформлення права власності на нерухоме майно з видачею свідоцтва про право власності органами місцевого самоврядування проводиться, зокрема фізичним та юридичним особам на новозбудовані, реконструйовані об'єкти нерухомого майна за наявності документа, що посвідчує право на земельну ділянку, та документа, що відповідно до вимог законодавства засвідчує відповідність закінченого будівництвом об'єкта проектній документації, державним будівельним нормам, стандартам і правилам.

Отже, однією з умов для оформлення права власності на об'єкт нерухомого майна з видачею відповідного свідоцтва є подання документа, яким може бути підтверджено відповідність об'єкта, право на який оформлюється, документації, згідно з якою відбувалося його будівництво, та безпосередньо нормам будівництва.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос