Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании рабочей группы по актуализации Инструкции о порядке приема, хранения, отпуска и учета нефти и нефтепродуктов на предприятиях и в организациях Украины

Министерство энергетики и угольной промышленности Украины
Приказ от 14.09.2012 № 708

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 14 вересня 2012 року N 708

Про створення робочої групи з актуалізації Інструкції про порядок приймання, зберігання, відпуску та обліку нафти і нафтопродуктів на підприємствах і в організаціях України

З метою актуалізації Інструкції про порядок приймання, зберігання, відпуску та обліку нафти і нафтопродуктів на підприємствах і в організаціях України (далі - Інструкція), затвердженої спільним наказом Мінпаливенерго, Мінтрансзв'язку, Мінекономіки, Держспоживстандарту від 20.05.2008 N 281/171/578/155, зареєстрованим в Міністерстві юстиції 02.09.2008 за N 805/15496, наказую:

1. Створити робочу групу з актуалізації Інструкції про порядок приймання, зберігання, відпуску та обліку нафти і нафтопродуктів на підприємствах і в організаціях України у складі згідно з додатком.

2. Голові робочої групи дозволити (у разі необхідності) вносити зміни до складу робочої групи.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос