Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О списании государственного имущества с баланса ГП "Первомайськвугілля"

Министерство энергетики и угольной промышленности Украины
Перечень, Приказ от 05.09.2012 № 679

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 вересня 2012 року N 679

Про списання державного майна з балансу ДП "Первомайськвугілля"

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 N 1314 "Про затвердження Порядку списання об'єктів державної власності", наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 29.07.2011 N 332 "Про затвердження Порядку розпорядження державним майном, що належить до сфери управління Міністерства енергетики та вугільної промисловості України", протоколу засідання постійно діючої комісії Міністерства енергетики та вугільної промисловості України щодо розпорядження державним майном, що належить до сфери управління Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, від 16.08.2012 N 219 і на підставі звернення ДП "Первомайськвугілля" від 17.01.2012 N 08/4-25-7 наказую:

1. Погодити пропозицію ДП "Первомайськвугілля" щодо списання з балансу державного майна у кількості 6 одиниць, загальною первісною вартістю 187470,00 (сто вісімдесят сім тисяч чотириста сімдесят) гривень та залишковою вартістю 23280,00 (двадцять три тисячі двісті вісімдесят) гривень, згідно з додатком, у порядку, визначеному чинним законодавством, за умови отримання дозволу податкової інспекції, відсутності на момент списання застави, судових позовів, а також якщо не введено процедуру санації або ліквідації у справі про банкрутство.

2. Виконуючому обов'язки генерального директора ДП "Первомайськвугілля" Ковальову М. В.:

2.1. Оприбуткувати за результатами списання майна з відображенням на рахунках бухгалтерського обліку придатні для подальшого використання вузли, деталі, матеріали та агрегати розібраного та демонтованого майна.

Грошові кошти, отримані внаслідок списання державного майна, спрямувати відповідно до вимог чинного законодавства.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос