Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отказе в выдаче лицензии на вещание на свободном канале (программе) вещания многоканальной телесети МХ-5 в пгт Шацке Волынской обл.

Национальный совет по вопросам телевидения и радиовещания
Решение от 12.09.2012 № 1434

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 12 вересня 2012 року N 1434

Про відмову у видачі ліцензії на мовлення на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у смт Шацьку Волинської обл.

З урахуванням рішення від 29.05.2012 N 814 "Про затвердження конкурсних умов", Національна рада рішенням від 29.05.2012 N 815 повторно оголосила конкурс на отримання ліцензії на мовлення на вільних каналах мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у стандарті DVB-T2 (MPEG-4) для територіальної категорії мовлення - регіональне та місцеве мовлення.

Оголошення про конкурс опубліковано 06.06.2012 у газеті "Голос України" N 102(5352) та у мережі Інтернет на сайті Національної ради www.nrada.gov.ua.

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у смт Шацьку Волинської обл. було подано 3 заяви від ТОВ - ТРК "МІСТ ТБ", м. Львів; ТОВ "СЛОВО ВОЛИНІ", м. Луцьк Волинської обл.; ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ТРЕТІЙ РЕГІОН", м. Луцьк Волинської обл.

Переможцем конкурсу визнано ТОВ "СЛОВО ВОЛИНІ", м. Луцьк Волинської обл.

Таким чином, Національна рада відповідно до передбаченої ст. 25 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" процедури провела конкурс на отримання ліцензії на мовлення на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у смт Шацьку Волинської обл. та визначила його переможця.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос