Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О реализации решения коллегии Госкомтелерадио Украины от 10 августа 2012 года N 25

Государственный комитет телевидения и радиовещания
Перечень, Приказ от 10.08.2012 № 211

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 10 серпня 2012 року N 211

Про реалізацію рішення колегії Держкомтелерадіо України від 10 серпня 2012 року N 25

З метою виконання рішення колегії Держкомтелерадіо України від 10 серпня 2012 року N 25 "Про перелік книжкових видань, передбачених до випуску за програмою "Українська книга" на 2012 рік, зі змінами" наказую:

1. Ввести в дію рішення колегії Держкомтелерадіо України від 10 серпня 2012 року N 25 "Про перелік книжкових видань, передбачених до випуску за програмою "Українська книга" на 2012 рік, зі змінами" (див. окремо в базі), що додається.

2. За результатами проведення Комітетом з конкурсних торгів Держкомтелерадіо України процедур закупівлі в одного учасника послуг з підготовки, виготовлення і розповсюдження (доставки) видань за програмою "Українська книга", з урахуванням письмових пропозицій видавництв та видавничих організацій, затвердити Перелік книжкових видань, передбачених до випуску за програмою "Українська книга" на 2012 рік, зі змінами (додається).

3. Директору департаменту видавничої справи і преси Кононенку О. А., директору фінансово-економічного департаменту Бартош Н. В., начальнику юридичного відділу Новіковій Д. В. розпочати роботу з укладання договорів на випуск книжкової продукції на умовах державного замовлення за програмою "Українська книга" на 2012 рік з переможцями процедур закупівлі в одного учасника та забезпечити контроль за їх виконанням.

4. Директору департаменту видавничої справи і преси Кононенку О. А., директору фінансово-економічного департаменту Бартош Н. В. внести до 10 вересня 2012 року на розгляд Експертної ради з формування державного замовлення на випуск видавничої продукції при Держкомтелерадіо України та колегії Держкомтелерадіо України додаткові пропозиції щодо закупівлі послуг з підготовки, виготовлення і розповсюдження (доставки) видань за програмою "Українська книга" за рахунок коштів, що зекономлені за результатами проведення процедур закупівлі в одного учасника.

Опрос