Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении состава Общественного совета при Государственном агентстве по инвестициям и управлению национальными проектами Украины

Государственное агентство по инвестициям и управлению национальными проектами Украины
Приказ от 06.08.2012 № 159-07
Утратил силу

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ІНВЕСТИЦІЙ ТА УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНИМИ ПРОЕКТАМИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 6 серпня 2012 року N 159-07

Про затвердження складу Громадської ради при Державному агентстві з інвестицій та управління національними проектами України

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Державного агентствао з інвестицій та управління національними проектами України
 від 6 серпня 2014 року N 120/0/7-14)

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року N 996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики" та на підставі протоколу установчих зборів по формуванню складу Громадської ради при Державному агентстві з інвестицій та управління національними проектами України від 26 липня 2012 року наказую:

1. Затвердити склад Громадської ради при Державному агентстві з інвестицій та управління національними проектами України (далі - Громадська рада), що додається.

2. Визначити Департамент державної інвестиційної політики та регіонального розвитку Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України відповідальним за організаційне забезпечення діяльності Громадської ради.

Опрос