Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Плана мер по внедрению Рамсарской конвенции в Украине

Министерство экологии и природных ресурсов Украины (2)
План, Приказ от 17.07.2012 № 352

МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 17 липня 2012 року N 352

Про затвердження Плану заходів щодо впровадження Рамсарської конвенції в Україні

Відповідно до Резолюції X.I "Стратегічний план Рамсарської конвенції на 2009 - 2015 роки" десятої Конференції Сторін Конвенції про водно-болотні угіддя, що мають міжнародне значення, головним чином як середовища існування водоплавних птахів (Рамсар, Іран, 1971), та з метою сприяння налагодженню координації діяльності щодо збереження, збалансованого використання та відновлення водно-болотних угідь України між центральними та місцевими органами виконавчої влади і самоврядування, установами природно-заповідного фонду, науковими, освітніми, громадськими установами та організаціями наказую:

1. Затвердити План заходів щодо впровадження Конвенції про водно-болотні угіддя, що мають міжнародне значення, головним чином як середовища існування водоплавних птахів (Рамсар, Іран, 1971) в Україні на період до 2015 року, що додається.

2. Голові Координаційної ради з питань збереження, збалансованого використання та відновлення водно-болотних угідь України (Канцурак В. В.) забезпечити виконання Плану заходів щодо впровадження Рамсарської конвенції в Україні на період до 2015 року.

Опрос