Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана мер по обеспечению стабильности финансовой системы агропромышленного комплекса Украины

Министерство аграрной политики и продовольствия Украины
План, Приказ от 22.02.2012 № 76

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 лютого 2012 року N 76

Про затвердження плану заходів щодо забезпечення стабільності фінансової системи агропромислового комплексу України

З метою виконання постанови Кабінету Міністрів України і Національного банку України від 12 жовтня 2011 р. N 1336 "Про затвердження комплексного плану заходів щодо забезпечення стабільності фінансової системи України" наказую:

1. Затвердити план заходів щодо забезпечення стабільності фінансової системи агропромислового комплексу України (далі - план заходів), що додається.

2. Керівникам центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра аграрної політики та продовольства України, та самостійних структурних підрозділів Міністерства забезпечити подання звіту про стан виконання плану заходів щокварталу до 5 числа наступного місяця Департаменту економічного розвитку і аграрного ринку (Кваша С. М.) для узагальнення.

3. Департаменту економічного розвитку і аграрного ринку подавати щокварталу до 15 числа наступного місяця Міністерству економічного розвитку і торгівлі України узагальнений звіт про стан виконання плану заходів.

Опрос