Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Тематического плана научно-исследовательских и опытно-конструкторских разработок на 2012 год

Министерство аграрной политики и продовольствия Украины
План, Приказ от 05.06.2012 № 327

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 червня 2012 року N 327

Про затвердження Тематичного плану науково-дослідних і дослідно-конструкторських розробок на 2012 рік

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 року N 1084 "Про затвердження Порядку формування і виконання замовлення на проведення фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень та виконання науково-технічних (експериментальних) розробок за рахунок коштів державного бюджету", з метою ефективного використання бюджетних коштів та вирішення пріоритетних завдань розвитку галузей агропромислового виробництва наказую:

1. Затвердити Тематичний план науково-дослідних і дослідно-конструкторських розробок на 2012 рік (далі - НДДКР), які фінансуються за рахунок коштів Державного бюджету України, що додається.

2. Департаменту науково-освітнього забезпечення АПВ та розвитку сільських територій (Ганганов В. М.) разом з керівниками центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра аграрної політики та продовольства України, самостійних структурних підрозділів міністерства - замовниками НДДКР внести на розгляд комітету з конкурсних торгів Мінагрополітики України перелік нової тематики НДДКР для визначення в установленому законодавством порядку - виконавців наукових досліджень, які започатковуються у 2012 році.

3. Департаменту фінансово-кредитної політики (Ахіджанов Б. Р.), Департаменту науково-освітнього забезпечення АПВ та розвитку сільських територій забезпечити фінансування установ - виконавців НДДКР відповідно до укладених договорів на 2012 рік за бюджетною програмою 2801050 "Дослідження, прикладні наукові та науково-технічні розробки, виконання робіт за державними цільовими програмами і державним замовленням у сфері розвитку агропромислового комплексу, підготовка наукових кадрів, наукові розробки у сфері стандартизації та сертифікації сільськогосподарської продукції, дослідження та експериментальні розробки у сфері агропромислового комплексу".

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос