Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Распределения бюджетных средств для финансовой поддержки создания оптовых рынков сельскохозяйственной продукции

Министерство аграрной политики и продовольствия Украины
Приказ от 29.05.2012 № 310
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 травня 2012 року N 310

Про затвердження Розподілу бюджетних коштів для фінансової підтримки створення оптових ринків сільськогосподарської продукції

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України
від 13 червня 2012 року N 349)

Відповідно до пункту 12 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки для створення оптових ринків сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2010 року N 893, Положення про комісію з питань надання юридичній особі статусу оптового ринку сільськогосподарської продукції Міністерства аграрної політики та продовольства України, затвердженого наказом Мінагрополітики від 2 березня 2010 року N 109, та протоколу N 26 засідання комісії з питань надання юридичній особі статусу оптового ринку сільськогосподарської продукції Міністерства аграрної політики та продовольства України від 25 травня 2012 року наказую:

1. Затвердити Розподіл коштів, передбачених у державному бюджеті на поточний рік за програмою 2801520 "Фінансова підтримка створення оптових ринків сільськогосподарської продукції" (далі - Розподіл бюджетних коштів), що додається.

2. Департаменту фінансово-кредитної політики (Ахіджанов Б. Р.) подати Розподіл бюджетних коштів в установленому порядку Державній казначейській службі України.

Опрос