Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка составления, утверждения и контроля выполнения финансовых планов государственных предприятий, акционерных, холдинговых компаний и других субъектов хозяйствования, в уставном фонде которых более 50 процентов акций (долей, паев) принадлежат государству, и их дочерних предприятий

Государственное агентство Украины по управлению государственными корпоративными правами и имуществом
Порядок, Приказ от 07.06.2012 № 136
Утратил силу

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНИМИ КОРПОРАТИВНИМИ ПРАВАМИ ТА МАЙНОМ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 7 червня 2012 року N 136

Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів державних підприємств, акціонерних, холдингових компаній та інших суб'єктів господарювання, у статутному фонді яких більше 50 відсотків акцій (часток, паїв) належать державі, та їх дочірніх підприємств

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства промислової політики України
 від 22 листопада 2013 року N 62)

У зв'язку із внесенням змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення управління об'єктами державної власності (Закон України від 13.03.2012 року N 4498-VI), зокрема визначенням ст. 75 Господарського кодексу фінансового плану державного комерційного підприємства основним плановим документом, у зв'язку з посиленням відповідальності посадових осіб державного комерційного підприємства, в тому числі адміністративної, та з метою покращення фінансової дисципліни підприємств наказую:

1. Затвердити Порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів державних підприємств, акціонерних, холдингових компаній та інших суб'єктів господарювання, у статутному фонді яких більше 50 відсотків акцій (часток, паїв) належать державі, та їх дочірніх підприємств (додається).

2. Керівникам структурних підрозділів, у підпорядкуванні яких є підприємства:

2.1. Довести даний наказ до відома керівників підприємств, що належать до сфери управління Агентства держмайна України, та відповідно знаходяться в їх підпорядкуванні.

Опрос