Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Примерного положения о структурном подразделении по планированию, аналитическому и документальному обеспечению главного территориального управления (территориального управления) МЧС Украины в Автономной Республике Крым, области, гг. Киеве и Севастополе

Министерство чрезвычайных ситуаций Украины
Положение, Приказ от 07.05.2012 № 765

МІНІСТЕРСТВО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 7 травня 2012 року N 765

(з основної діяльності)

м. Київ

Про затвердження Примірного положення про структурний підрозділ з планування, аналітичного та документального забезпечення головного територіального управління (територіального управління) МНС України в Автономній Республіці Крим, області, мм. Києві та Севастополі

Відповідно до Закону України "Про центральні органи виконавчої влади", Положення про Міністерство надзвичайних ситуацій України, затвердженого Указом Президента України від 6 квітня 2011 р. N 402, та з метою подальшого вдосконалення управлінської діяльності в системі МНС України наказую:

1. Затвердити Примірне положення про структурний підрозділ з планування, аналітичного та документального забезпечення головного територіального управління (територіального управління) МНС України в Автономній Республіці Крим, області, мм. Києві та Севастополі, що додається.

2. Визнати таким, що втратив чинність, абзац четвертий пункту 2 наказу МНС України від 16.07.2004 N 330 "Про реалізацію рішень Колегії Міністерства від 16 липня 2004 року NN 31 - 35".

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Департаменту організаційно-контрольної роботи Бойка А. П.

 

Міністр

В. Балога

Опрос