Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Примерного положения о территориальном подразделении по вопросам предупреждения и выявления коррупции Министерства чрезвычайных ситуаций Украины

Министерство чрезвычайных ситуаций Украины
Положение, Приказ от 23.03.2012 № 633
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 23 березня 2012 року N 633

(з основної діяльності)

м. Київ

Про затвердження Примірного положення про територіальний підрозділ з питань запобігання та виявлення корупції Міністерства надзвичайних ситуацій України

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства надзвичайних ситуацій України
 від 11 січня 2016 року N 1)

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 8 грудня 2009 року N 1422 "Питання запобігання та виявлення корупції в органах виконавчої влади" та з метою підвищення ефективності діяльності Міністерства у сфері запобігання та виявлення корупції наказую:

1. Затвердити Примірне положення про територіальний підрозділ з питань запобігання та виявлення корупції Міністерства надзвичайних ситуацій України (далі - Примірне положення), що додається.

2. Керівникам ГТУ (ТУ) МНС України в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі у місячний термін забезпечити впровадження Примірного положення в практичну діяльність.

3. Керівникам центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра надзвичайних ситуацій України, навчальних і науково-дослідних закладів у місячний термін розробити та затвердити Положення про підрозділи з питань запобігання та виявлення корупції.

4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ МНС України від 23.07.2010 N 580 "Про затвердження Примірного положення про територіальний підрозділ з питань запобігання та протидії корупції Міністерства з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи".

Опрос