Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Плана научных и научно-технических разработок в сфере топливно-энергетического комплекса Минэнергоугля на 2012 год

Министерство энергетики и угольной промышленности Украины
План, Приказ от 29.05.2012 № 349
редакция действует с 10.12.2012

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 травня 2012 року N 349

Про затвердження Плану наукових та науково-технічних розробок у сфері паливно-енергетичного комплексу Міненерговугілля на 2012 рік

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
наказами Міністерства енергетики та вугільної промисловості України
 від 14 червня 2012 року N 427
,
 від 27 вересня 2012 року N 746
,
 від 10 грудня 2012 року N 988

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.08.2004 N 1084 "Про затвердження Порядку формування і виконання замовлення на проведення фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень та виконання науково-технічних (експериментальних) розробок за рахунок коштів державного бюджету" та з метою забезпечення ефективного використання коштів державного бюджету у 2012 році на проведення наукових досліджень і розробок за бюджетною програмою КПКВК 1101030 "Прикладні наукові та науково-технічні розробки, виконання робіт за державними цільовими програмами і державним замовленням, підготовка наукових кадрів та фінансова підтримка розвитку наукової інфраструктури у сфері паливно-енергетичного комплексу й вугільної промисловості" наказую:

1. Затвердити План наукових та науково-технічних розробок Міністерства енергетики та вугільної промисловості України у сфері паливно-енергетичного комплексу на 2012 рік, що додається.

2. Департаменту стратегічної політики, інвестицій та ядерно-енергетичного комплексу (Константінов М. І.), Департаменту електроенергетики (Меженний С. Я.), Департаменту з питань нафтової, газової, торф'яної, нафтопереробної промисловості та альтернативних видів палива (Кирюшин І. В.), Департаменту промислової безпеки, охорони праці, цивільного та фізичного захисту, трудової та соціальної політики (Онищенко О. М.), Департаменту з питань євроінтеграції та міжнародного співробітництва (Бойцун Н. Є.) забезпечити відповідно до компетенції супровід виконання робіт, зазначених у Плані наукових та науково-технічних розробок Міністерства енергетики та вугільної промисловості України у сфері паливно-енергетичного комплексу на 2012 рік.

Опрос