Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О повышении оперативной готовности в период проведения ЕВРО 2012

Министерство чрезвычайных ситуаций Украины
Порядок, Приказ от 23.05.2012 № 832

МІНІСТЕРСТВО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 23 травня 2012 року N 832

(з основної діяльності)

м. Київ

Про підвищення оперативної готовності в період проведення ЄВРО 2012

Відповідно до Положення про Міністерство надзвичайних ситуацій України, затвердженого Указом Президента України від 6 квітня 2011 року N 402, Закону України "Про організацію та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні", з метою забезпечення готовності структурних підрозділів апарату Міністерства, органів та підрозділів системи МНС України до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій та здійснення організаційних і практичних заходів, спрямованих на забезпечення пожежної і техногенної безпеки у період проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні наказую:

1. Ввести в дію з 25 травня по 15 липня 2012 року План залучення сил МНС України для забезпечення пожежної і техногенної безпеки в період проведення ЄВРО 2012, затверджений 20.02.2012 (далі - План залучення сил МНС).

2. Начальникам головних територіальних управлінь (територіальних управлінь) МНС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Київ та Севастополь, 1-го, 2-го, 3-го Спеціальних регіональних центрів швидкого реагування, Навчального центру, ДП "Мобільний рятувальний центр", Спеціального авіаційного загону, Спеціального морського загону, Бази зберігання, ремонту техніки та аварійно-рятувальних робіт забезпечити виконання заходів, передбачених Планом залучення сил МНС, у тому числі:

2.1. Начальникам головних територіальних управлінь МНС України у м. Києві, Донецькій, Київській, Львівській, Харківській областях:

Опрос