Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О предоставлении разъяснения земельного законодательства

Государственное агентство земельных ресурсов Украины (2)
Письмо от 05.01.2012 № 101/20/11-12

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 05.01.2012 р. N 101/20/11-12

Про надання роз'яснення земельного законодавства

На ваше звернення від 05.12.2011 N 014/12753 стосовно проблемних питань, що виникли при встановленні меж санітарно-захисної зони атомної електростанції на місцевості та позначення їх попереджувальними знаками Держземагентство України в межах компетенції повідомляє.

Статтею 19 Закону України "Про землі енергетики та правовий режим спеціальних зон енергетичних об'єктів" визначено, що межі санітарно-захисних зон атомних електростанцій встановлюються на місцевості за проектами землеустрою та позначаються попереджувальними знаками встановленого зразка.

Відповідно до статті 26 Закону України "Про землеустрій" замовниками документації із землеустрою можуть бути органи державної влади, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування, землевласники і землекористувачі. Розробниками цієї документації є юридичні та фізичні особи, які отримали ліцензії на проведення робіт із землеустрою відповідно до закону. Взаємовідносини замовників і розробників документації із землеустрою регулюються законодавством України і договором.

Опрос