Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О процедуре назначения и освобождения от должности в системе Госгорпромнадзора Украины

Государственная служба горного надзора и промышленной безопасности Украины
Порядок, Приказ от 16.01.2012 № 24-к

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ГІРНИЧОГО НАГЛЯДУ ТА ПРОМИСЛОВОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 січня 2012 року N 24-к

Про процедуру призначення та звільнення в системі Держгірпромнагляду України

З метою упорядкування процедури призначення на посади та звільнення з посад начальників та заступників начальників структурних підрозділів центрального апарату, територіальних управлінь, начальників державних інспекцій, начальників відділів територіальних управлінь, заступників начальників державних підприємств та установи, що належать до сфери управління Держгірпромнагляду України, головних бухгалтерів територіальних управлінь, державних підприємств і установи Держгірпромнагляду України наказую:

1. Затвердити Порядок здійснення заходів щодо призначення та звільнення керівників системи Держгірпромнагляду України (далі - Порядок), що додається.

2. Керівникам територіальних управлінь, державних підприємств та установи, що належать до сфери управління Держгірпромнагляду України, забезпечити:

- неухильне дотримання вимог, визначених Порядком;

- добір кваліфікованих претендентів для призначення на вакантні посади.

3. Сектору взаємодії з Верховною Радою України, ЗМІ та з міжнародної діяльності (Пітєніна К. О.) забезпечити розміщення цього наказу на офіційному веб-сайті Держгірпромнагляду України.

4. Управлінню персоналу, діловодства, контролю та спецроботи (Селіванов С. В.) довести цей наказ до відома керівників структурних підрозділів центрального апарату, територіальних управлінь, державних підприємств та установи, що належать до сфери управління Держгірпромнагляду України.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос