Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения и состава Комиссии по вопросам обеспечения своевременности и полноты уплаты налогов и погашения задолженности по заработной плате, пенсиям, стипендиям и другим социальным выплатам

Министерство аграрной политики и продовольствия Украины
Положение, Приказ от 29.03.2012 № 152
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 березня 2012 року N 152

Про затвердження Положення та складу Комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
наказами Міністерства аграрної політики та продовольства України
 від 27 червня 2012 року N 377
,
 від 18 січня 2013 року N 17
,
 від 28 листопада 2013 року N 702
,
 від 14 серпня 2014 року N 305

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України
 від 26 вересня 2014 року N 373)

З метою здійснення контролю за своєчасністю і повнотою сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат керівниками державних підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства України, та у зв'язку з кадровими змінами в апараті Міністерства аграрної політики та продовольства України наказую:

1. Утворити Комісію з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та затвердити її склад, що додається.

2. Затвердити Положення про Комісію з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, що додається.

3. Керівникам самостійних структурних підрозділів Мінагрополітики, на які покладена відповідальність за координацію діяльності державних підприємств, установ і організацій відповідно до повноважень щодо управління об'єктами державної власності, що належать до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства України, подавати інформацію про забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, внесків до Пенсійного фонду та погашення заборгованості із заробітної плати на державних підприємствах, з керівниками яких укладено контракт, для розгляду на засіданні Комісії згідно з додатками 1, 2.

4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства аграрної політики України від 24.03.2008 N 175 "Про затвердження Положення та складу Комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат" (із змінами).

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Мельника С. І.

Опрос