Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно процедуры проведения бесплатного капитального ремонта собственных жилых домов и квартир ветеранов войны

Государственная архитектурно-строительная инспекция Украины
Письмо от 18.05.2012 № 40-11-3482

ДЕРЖАВНА АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 18.05.2012 р. N 40-11-3482

Щодо процедури проведення безплатного капітального ремонту власних жилих будинків та квартир ветеранів війни

Відповідно до частини першої статті 9 Закону України "Про архітектурну діяльність" будівництво (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт) об'єкта архітектури здійснюється відповідно до затвердженої проектної документації, державних стандартів, норм і правил у порядку, визначеному Законом України "Про регулювання містобудівної діяльності" (далі - Закон України). Таким чином, капітальний ремонт віднесено до будівельних робіт.

Так, на виконання цього Закону України Урядом прийнято: Порядок виконання будівельних робіт, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. N 466 (далі - Порядок N 466), та Порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. N 461 (далі - Порядок N 461).

Отже, будівництво об'єктів здійснюється відповідно до затвердженої проектної документації, за винятком будівництва індивідуального (садибного) житлового будинку, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного поверху) з площею до 300 квадратних метрів, господарських будівель і споруд, гаражів, яке здійснюється відповідно до будівельного паспорта.

Опрос