Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о комиссии Министерства аграрной политики и продовольствия Украины по вопросам государственной поддержки развития хмелеводства, ее состава и форм отчетности

Министерство аграрной политики и продовольствия Украины
Положение, Акт, Приказ от 27.04.2011 № 152
редакция действует с 25.05.2012

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 27 квітня 2011 року N 152

Про затвердження Положення про комісію Міністерства аграрної політики та продовольства України з питань державної підтримки розвитку хмелярства, її складу та форм звітності

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України
 від 3 серпня 2011 року N 374

(Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 25 травня 2012 року N 303 затверджено Положення про комісію Міністерства аграрної політики та продовольства України з питань державної підтримки розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства)

Відповідно до Порядку справляння збору та використання коштів на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 липня 2005 року N 587, та у зв'язку з структурними і кадровими змінами в центральному апараті Міністерства наказую:

1. Затвердити такі, що додаються:

1.1. Положення про комісію Міністерства аграрної політики та продовольства України з питань державної підтримки розвитку хмелярства.

1.2. Склад комісії Міністерства аграрної політики та продовольства України з питань державної підтримки розвитку хмелярства.

Опрос