Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана основных мероприятий Министерства социальной политики Украины по подготовке и проведению Дня защиты детей в 2012 году

Министерство социальной политики Украины
План, Приказ от 28.04.2012 № 255

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 квітня 2012 року N 255

Про затвердження плану основних заходів Міністерства соціальної політики України з підготовки та проведення Дня захисту дітей у 2012 році

Відповідно до Закону України "Про Загальнодержавну програму "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2016 року", Указу Президента України від 30 травня 1998 р. N 568 "Про День захисту дітей", постанови Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2012 р. N 117 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реалізації державної політики з питань сім'ї та дітей", пункту 2.1 календарного плану щодо реалізації заходів державної політики з питань дітей на 2012 рік, затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України від 26 квітня 2012 р. N 246, та з метою належного відзначення в Україні Дня захисту дітей у 2012 році наказую:

1. Затвердити план основних заходів Міністерства соціальної політики України з підготовки та проведення Дня захисту дітей у 2012 році, що додається.

2. Департаменту з усиновлення та захисту прав дитини (А. Філіпішина), Департаменту сімейної політики (Г. Жуковська), Департаменту державної соціальної допомоги (В. Мущинін), Департаменту соціального захисту інвалідів (О. Полякова), Департаменту соціальних послуг (І. Тарабукіна), Департаменту правового забезпечення (В. Шило), Управлінню бухгалтерського забезпечення (І. Марченко), Управлінню кадрового забезпечення (В. Карастоянова), Відділу взаємодії з засобами масової інформації та зв'язків з громадськістю (М. Кухар) забезпечити виконання плану основних заходів, затверджених п. 1 цього наказу.

3. Департаменту з усиновлення та захисту прав дитини (А. Філіпішина), Управлінню бухгалтерського забезпечення (І. Марченко), Департаменту правового забезпечення (В. Шило) організувати роботу щодо укладення договорів на надання послуг та придбання матеріальних цінностей, необхідних для забезпечення проведення заходів з підготовки та проведення Дня захисту дітей у 2012 році.

4. Фінансовому департаменту (А. Клименко) забезпечити фінансування видатків на проведення заходів до Дня захисту дітей у 2012 році відповідно до затвердженого кошторису за рахунок коштів КПКВК 2501440 "Реалізація державної політики з питань сім'ї та дітей".

Опрос