Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении состава и Положения о рабочей группе Государственного агентства водных ресурсов Украины по вопросам, связанным с управлением объектами государственной собственности

Государственное агентство водных ресурсов Украины
Положение, Приказ от 31.05.2011 № 74
редакция действует с 02.07.2015

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ВОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 31 травня 2011 року N 74

Про затвердження складу та Положення про робочу групу Державного агентства водних ресурсів України з питань, пов'язаних з управлінням об'єктами державної власності

Із змінами і доповненнями, внесеними
наказами Державного агентства водних ресурсів України
від 6 січня 2012 року N 1
,
від 2 липня 2015 року N 62

Відповідно до Закону України "Про управління об'єктами державної власності", з метою забезпечення організації та розгляду матеріалів, які надійшли з пропозиціями від підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Держводагентства, щодо списання об'єктів державної власності, безоплатної передачі державного майна між підвідомчими організаціями Держводагентства, безоплатної передачі державного майна в комунальну власність, відчуження державного майна та інших питань, що стосуються управління державним майном, наказую:

1. Затвердити склад робочої групи Держводагентства з питань, пов'язаних з управлінням об'єктами державної власності, згідно з додатком 1.

2. Затвердити Положення про робочу групу Державного агентства водних ресурсів України з питань, пов'язаних з управлінням об'єктами державної власності, згідно з додатком 2.

Опрос