Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании комиссии по вопросам проверки соблюдения лицензиатами Лицензионных условий осуществления хозяйственной деятельности по оптовой, розничной торговле пестицидами и агрохимикатами (только регуляторами роста растений)

Министерство аграрной политики и продовольствия Украины
Приказ от 21.10.2011 № 561

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 21 жовтня 2011 року N 561

Про створення комісії з питань перевірки додержання ліцензіатами Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з оптової, роздрібної торгівлі пестицидами та агрохімікатами (тільки регуляторами росту рослин)

Відповідно до статті 5 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" та наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 21 вересня 2011 р. N 484 "Про затвердження плану перевірки додержання ліцензіатами Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з оптової, роздрібної торгівлі пестицидами та агрохімікатами (тільки регуляторами росту рослин)" наказую:

1. Створити комісію з питань перевірки додержання ліцензіатами Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з оптової, роздрібної торгівлі пестицидами та агрохімікатами (тільки регуляторами росту рослин) у складі згідно з додатком.

2. Комісії здійснити перевірки згідно з Ліцензійними умовами провадження господарської діяльності з оптової, роздрібної торгівлі пестицидами та агрохімікатами (тільки регуляторами росту рослин), затвердженими наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва, Міністерства аграрної політики України від 1 лютого 2006 року N 9/30.

3. Голові комісії за результатами роботи комісії повідомити керівництво Міністерства.

Опрос