Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании комиссии по вопросам приема-передачи имущественного комплекса государственного предприятия "Запорізький титано-магнієвий комбінат"

Государственное агентство Украины по управлению государственными корпоративными правами и имуществом
Приказ от 25.04.2012 № 89/582

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНИМИ КОРПОРАТИВНИМИ ПРАВАМИ ТА МАЙНОМ
ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 25 квітня 2012 року N 89/582

Про утворення комісії з питань приймання-передачі майнового комплексу державного підприємства "Запорізький титано-магнієвий комбінат"

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 23.01.2012 N 243 "Деякі питання титанової галузі", ураховуючи пункт 2 Положення про Державне агентство України з управління державними корпоративними правами та майном, затвердженого Указом Президента України від 13.04.2011 N 451/2011, яким установлено, що Державне агентство України з управління державними корпоративними правами та майном є правонаступником Міністерства промислової політики України у частині реалізації державної політики щодо управління об'єктами державної власності, та керуючись вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 21.09.98 N 1482 "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності", наказуємо:

1. Передати до сфери управління Фонду державного майна України майновий комплекс державного підприємства "Запорізький титано-магнієвий комбінат".

2. Фонду державного майна України утворити комісію з питань приймання-передачі майнового комплексу державного підприємства "Запорізький титано-магнієвий комбінат" (далі - комісія) у складі згідно з додатком.

2. Комісії у термін до 28.04.2012 забезпечити приймання-передачу майнового комплексу державного підприємства "Запорізький титано-магнієвий комбінат", про що скласти акт та подати його на затвердження Фондові державного майна України та Державному агентству України з управління державними корпоративними правами та майном.

Опрос