Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организации и проведении конкурса на замещение вакантных должностей

Государственная инспекция Украины по безопасности на наземном транспорте
Порядок, Приказ от 20.03.2012 № 39

ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА НАЗЕМНОМУ ТРАНСПОРТІ

НАКАЗ

від 20 березня 2012 року N 39

Про організацію та проведення конкурсу на заміщення вакантних посад

З метою об'єктивної оцінки знань і здібностей кандидатів на посади державних службовців (далі - кандидати) та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року N 169 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців", наказу Головного управління державної служби України від 08.07.2011 N 164, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 28.07.2011 N 930/19668, "Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців" та з метою залучення на державну службу висококваліфікованих спеціалістів наказую:

1. Затвердити:

1.2. Умови проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців в Державній інспекції України з безпеки на наземному транспорті (далі - Укртрансінспекція України), що додаються.

1.3. Порядок проведення іспиту на заміщення вакантних посад державних службовців Укртрансінспекції України, що додається.

1.4. Перелік питань на перевірку знання законодавства згідно із специфікою функціональних повноважень Укртрансінспекції України, що додається.

2. Установити, що іспит на заміщення вакантних посад державних службовців (далі - іспит) проводити відповідно до вимог Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 N 169, конкурсною комісією Укртрансінспекції України з метою об'єктивної оцінки знань і здібностей кандидатів на посаду державних службовців (далі - кандидати).

3. Конкурсній комісії (Раку Г. Л.):

3.1. Здійснювати відбір осіб для зайняття вакантних посад державних службовців на підставі розгляду поданих документів, результатів іспиту та співбесіди з кандидатами, які успішно склали іспит.

3.2. Під час іспиту перевіряти знання Конституції України, Законів України "Про державну службу", "Про засади запобігання і протидії корупції", Указу Президента України від 06.04.2011 N 387/2011 "Про Положення про Державну інспекцію України з безпеки на наземному транспорті" та Указу Президента України від 25.01.2012 N 33/2012 "Про Порядок організації проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов'язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування", також знання функціональних повноважень відповідного структурного підрозділу Укртрансінспекції України.

3.3. Іспит проводити письмово згідно з переліком питань, затверджених цим наказом.

Опрос