Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Плана мер

Государственное агентство экологических инвестиций Украины
План, Приказ от 05.04.2012 № 45

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ЕКОЛОГІЧНИХ ІНВЕСТИЦІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 квітня 2012 року N 45

Про затвердження Плану заходів

З метою забезпечення належного виконання рекомендацій за Висновком Колегії Рахункової палати України до Звіту про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, спрямованих на реалізацію положень Кіотського протоколу до Рамкової конвенції ООН про зміну клімату, у тому числі отриманих від продажу частин установленої кількості викидів парникових газів, надісланого листом Рахункової палати України від 22.03.2012 N 10-03ДСК, наказую:

1. Затвердити План заходів з виконання у 2012 році Державним агентством екологічних інвестицій України рекомендацій за Висновком Колегії Рахункової палати України до Звіту про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, спрямованих на реалізацію положень Кіотського протоколу до Рамкової конвенції ООН про зміну клімату, у тому числі отриманих від продажу частин установленої кількості викидів парникових газів (далі - План заходів), що додається.

2. Керівникам відповідальних структурних підрозділів забезпечити реалізацію та виконання заходів, передбачених Планом заходів.

Опрос