Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении первого тура ежегодного Всеукраинского конкурса "Лучший государственный служащий" в 2012 году

Государственное агентство автомобильных дорог Украины
Положение, Приказ от 13.03.2012 № 109

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 13 березня 2012 року N 109

Про проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" у 2012 році

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2007 р. N 1152 "Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець", наказу Нацдержслужби України від 15.02.2012 N 29 "Про затвердження методичних рекомендацій щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" та з метою організації підвищення кваліфікації державних службовців у рамках зазначеного Конкурсу наказую:

1. Утворити Організаційний комітет з проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" у Державному агентстві автомобільних доріг України (додаток 1).

2. Затвердити Положення про Організаційний комітет з проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" серед державних службовців Державного агентства автомобільних доріг України (далі - Оргкомітет) (додаток 2).

3. Оргкомітету: розробити та затвердити Порядок проведення I туру Конкурсу та План заходів з організації підвищення кваліфікації державних службовців у рамках I туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" у Державному агентстві автомобільних доріг України.

4. Провести перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" у квітні 2012 року.

5. Державному підприємству "Укрдорзв'язок" забезпечити висвітлення на веб-сайті Укравтодору проведення Конкурсу.

6. Керівникам самостійних структурних підрозділів Укравтодору провести роз'яснювальну роботу з метою залучення державних службовців до участі у Конкурсі та до 20.03.2012 подати голові Оргкомітету пропозиції щодо учасників Конкурсу.

Опрос