Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О предоставлении информации [относительно учебы по вопросам охраны труда работников]

Государственная служба горного надзора и промышленной безопасности Украины
Письмо от 21.11.2011 № 9833/0/11-6/11

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ГІРНИЧОГО НАГЛЯДУ ТА ПРОМИСЛОВОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 21.11.2011 р. N 9833/0/11-6/11

Про надання інформації

Держгірпромнагляд розглянув Вашого листа (вх. N Д-47/із від 15.12.2011, далі - Лист) про надання інформації та повідомляє. <...>

Запитання. Згідно з п. 8 Переліку видів робіт підвищеної небезпеки, які виконуються на підставі декларації відповідності матеріально-технічної бази роботодавця вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки (додаток 6 до Порядку), роботодавцю необхідно подати декларації відповідності матеріально-технічної бази роботодавця вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки щодо навчання з питань охорони праці працівників; професійна підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації працівників, які залучаються до виконання робіт підвищеної небезпеки.

Натомість, згідно з ст. 18 Закону України "Про охорону праці" та іншими нормативно-правовими актами, навчання з питань охорони праці мають проходити всі наймані працівники. Тобто формально відтепер всі суб'єкти господарювання мають подавати відповідну декларацію.

Чи не вкралась технічна помилка до п. 8 додатка 6 до Порядку (щодо декларування всіма суб'єктами господарювання такої роботи, як навчання з питань охорони праці працівників)? Яка саме інформація мала міститися у цій нормі?

Опрос