Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Реестр специальных сырьевых зон

Министерство аграрной политики и продовольствия Украины
Приказ от 06.10.2011 № 528
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 6 жовтня 2011 року N 528

Про внесення змін до Реєстру спеціальних сировинних зон

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Міністерства аграрної політики України
 від 17 липня 2008 року N 439
згідно з наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України
 від 29 серпня 2018 року N 415)

На виконання частини 2 статті 8 Закону України "Про дитяче харчування", пункту 11 Порядку надання статусу спеціальної зони з виробництва сировини, що використовується для виготовлення продуктів дитячого та дієтичного харчування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 жовтня 2007 р. N 1195, на підставі рішень комісій про надання статусу спеціальної сировинної зони відповідних територіальних органів виконавчої влади з питань агропромислового розвитку наказую:

1. Внести до Реєстру спеціальних сировинних зон, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики України від 17 липня 2008 р. N 439 "Про внесення до Реєстру спеціальних сировинних зон" (далі - Реєстр), суб'єкт господарської діяльності, який здійснює у спеціальній сировинній зоні виробництво сировини, що використовується для виготовлення продуктів дитячого та дієтичного харчування, згідно з додатком.

2. Національній асоціації виробників дитячого харчування, молочно-консервної та сокової продукції "Укрконсервмолоко" (Нагайцева Т. М.) у десятиденний термін повідомити суб'єкт господарської діяльності про його включення до Реєстру та забезпечити розміщення даних Реєстру на офіційному веб-сайті Мінагрополітики України.

Опрос