Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Реестр специальных сырьевых зон

Министерство аграрной политики и продовольствия Украины
Перечень, Приказ от 10.02.2012 № 54

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 10 лютого 2012 року N 54

Про внесення змін до Реєстру спеціальних сировинних зон

На виконання частини другої статті 8 Закону України "Про дитяче харчування", пункту 11 Порядку надання статусу спеціальної зони з виробництва сировини, що використовується для виготовлення продуктів дитячого та дієтичного харчування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 жовтня 2007 року N 1195, на підставі рішення комісії про надання статусу спеціальної сировинної зони відповідного територіального органу виконавчої влади з питань агропромислового розвитку наказую:

1. Внести до Реєстру спеціальних сировинних зон (далі - Реєстр) суб'єкт господарської діяльності, який здійснює у спеціальній сировинній зоні виробництво сировини, що використовується для виготовлення продуктів дитячого та дієтичного харчування, згідно з додатком.

2. Національній асоціації виробників дитячого харчування, молочно-консервної та сокової продукції "Укрконсервмолоко" (Нагайцева Т. М.) у десятиденний термін повідомити суб'єкт господарської діяльності про його включення до Реєстру, забезпечити розміщення даних Реєстру на офіційному веб-сайті Мінагрополітики України.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Сеня О. В.

Опрос