Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О дальнейшем развитии системы здравоохранения

КМ Украины
Протокол от 20.03.2012

ПРЕМ'ЄР-МІНІСТР УКРАЇНИ

ПРОТОКОЛ НАРАДИ

від 20 березня 2012 року

Про подальший розвиток системи охорони здоров'я

1. МОЗ разом з Мінекономрозвитку та Державною службою з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва опрацювати питання щодо запровадження європейських підходів до ціноутворення, зокрема щодо зниження цін на лікарські засоби для лікування гіпертонічної хвороби та цукрового діабету, та в установленому порядку подати у тижневий строк Кабінетові Міністрів узгоджені пропозиції стосовно запровадження з 1 травня 2012 р. референтних цін і механізму відшкодування вартості на них, передбачивши встановлення обґрунтованої рентабельності їх виробникам, постачальникам і реалізаторам, недопущення виникнення дефіциту таких засобів на фармацевтичному ринку, насамперед за рахунок засобів вітчизняного виробництва, а також забезпечення відповідними органами контролю за дотриманням суб'єктами господарювання, які здійснюють торгівлю зазначеними засобами, рівня референтних цін на них, наявності таких засобів в аптечних закладах та у разі виявлення порушень припинення дії ліцензій на здійснення торгівлі лікарськими засобами.

2. МОЗ забезпечити проведення за участю Голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим, голів обласних, Київської та Севастопольської міських, районних держадміністрацій, мерів великих міст, головних лікарів закладів охорони здоров'я наради з питань запровадження референтних цін і механізму відшкодування вартості на зазначені лікарські засоби, зокрема роз'яснення необхідності їх запровадження, організації забезпечення надання пацієнтам відповідних консультацій стосовно якості та ефективності вітчизняних лікарських засобів, і про результати поінформувати Кабінет Міністрів.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос