Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании рабочей группы по вопросам контроля за устранением нарушений, выявленных в результате проверки деятельности Государственного агентства лесных ресурсов Украины

Министерство аграрной политики и продовольствия Украины
Приказ от 22.11.2011 № 645

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 листопада 2011 року N 645

Про створення робочої групи з питань контролю за усуненням порушень, виявлених в результаті перевірки діяльності Державного агентства лісових ресурсів України

З метою здійснення контролю за усуненням порушень Державним агентством лісових ресурсів України, встановлених перевіркою Головним контрольно-ревізійним управлінням України відповідно до довідки від 23.09.2011 N 07-21/42, наказую:

1. Створити робочу групу з питань контролю за усуненням порушень, виявлених в результаті перевірки діяльності Державного агентства лісових ресурсів України (далі - робоча група), у складі згідно з додатком.

2. Робочій групі здійснити перевірку заходів, вжитих Державним агентством лісових ресурсів України з метою усунення порушень, виявлених перевіркою Головним контрольно-ревізійним управлінням України, та до 20 грудня 2011 року підготувати звіт і подати його керівництву Міністерства.

Опрос