Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О рассмотрении проекта Перечня разработок на создание научно-технической продукции по нормированию и стандартизации в сфере строительства и жилищной политики на 2012 год

Министерство регионального развития; строительства и жилищно-коммунального хозяйства Украины (2)
Решение от 22.03.2012 № 38

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ
НАУКОВО-ТЕХНІЧНА РАДА

РІШЕННЯ

від 22 березня 2012 року N 38

Про розгляд проекту Переліку розробок на створення науково-технічної продукції з нормування та стандартизації у сфері будівництва та житлової політики на 2012 рік

Заслухавши інформацію директора Департаменту технічного регулювання та науково-технічного розвитку Барзиловича Д. В. щодо проекту Переліку розробок на створення науково-технічної продукції з нормування і стандартизації у сфері будівництва та житлової політики на 2012 рік та керуючись законами України "Про стандартизацію", "Про будівельні норми", "Про стандарти, технічні регламенти та процедури оцінки відповідності", постановами Кабінету Міністрів України від 20.12.2006 N 1764 "Про затвердження Технічного регламенту будівельних виробів, будівель і споруд" та від 13.04.2011 N 471 "Про затвердження Програми перегляду державних будівельних норм і правил на період до 2015 року", науково-технічна рада вирішила:

1. Схвалити проект Переліку розробок на створення науково-технічної продукції з нормування і стандартизації у сфері будівництва та житлової політики на 2012 рік (далі - Перелік), які підлягають фінансуванню, згідно з додатком.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос