Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Методических рекомендаций по предоставлению гражданам социальной поддержки по принципу "единого окна" и выездной работы "мобильного социального офиса"

Министерство социальной политики Украины
Методические рекомендации, Приказ от 14.03.2012 № 137

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 14 березня 2012 року N 137

Про затвердження Методичних рекомендацій щодо надання громадянам соціальної підтримки за принципом "єдиного вікна" та виїзної роботи "мобільного соціального офісу"

З метою підвищення ефективності системи надання громадянам соціальної підтримки за принципом "єдиного вікна" та на виконання пунктів 4.1 та 6.1 доручення Кабінету Міністрів України від 03.02.2012 N 4959/0/1-12 наказую:

1. Затвердити Методичні рекомендації щодо надання громадянам соціальної підтримки за принципом "єдиного вікна" та виїзної роботи "мобільного соціального офісу", що додаються.

2. Міністерству соціальної політики Автономної Республіки Крим, головним управлінням праці та соціального захисту населення обласних державних адміністрацій, Головному управлінню праці та соціального захисту населення Київської міської державної адміністрації, Управлінню праці та соціального захисту населення Севастопольської міської державної адміністрації розробити та затвердити плани заходів щодо підготовки органів праці та соціального захисту населення до надання громадянам соціальної підтримки за принципом "єдиного вікна" та виїзної роботи "мобільного соціального офісу".

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Л. Дроздову.

 

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр

С. Тігіпко

 

Методичні рекомендації
щодо надання громадянам соціальної підтримки за принципом "єдиного вікна" та виїзної роботи "мобільного соціального офісу"

Опрос