Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения об обеспечении дополнительным питанием инвалида в результате несчастного случая на производстве или профессионального заболевания и пострадавшего с тяжелой травмой или профессиональным заболеванием во время лечения в лечебном заведении

Фонд социального страхования от несчастных случаев на производстве и профессиональных заболеваний
Положение, Постановление от 19.06.2003 № 54
Утратил силу

ПРАВЛІННЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ НА ВИРОБНИЦТВІ ТА ПРОФЕСІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 19 червня 2003 року N 54

Про затвердження Положення про забезпечення додатковим харчуванням інваліда внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання та потерпілого з важкою травмою або професійним захворюванням під час лікування в лікувальному закладі

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою правління Фонду соціального страхування від
нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України
від 3 листопада 2011 року N 42)

Відповідно до статті 17 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності" правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України постановляє:

1. Затвердити Положення про забезпечення додатковим харчуванням інваліда внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання та потерпілого з важкою травмою або професійним захворюванням під час лікування в лікувальному закладі (додається).

2. Затвердити Методичні рекомендації щодо забезпечення потерпілого з важкою травмою або професійним захворюванням та інваліда внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання додатковим харчуванням (далі - Методичні рекомендації), які рекомендовані Проблемною комісією "Наукові основи гігієни харчування" Міністерства охорони здоров'я України (протокол N 1 від 17.01.2003 року).

3. Доручити директору виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України (далі - Фонд) погодити Методичні рекомендації з Міністерством охорони здоров'я України та Міністерством праці та соціальної політики України, і після узгодження - довести зазначене Положення до робочих органів виконавчої дирекції Фонду.

Опрос